1140596

2.istişare ve hizmet planlama toplantısı düzenlendi.

AK Parti il Başkanlığı, İlçe Başkanlığı ve Belediye Başkanlığımız tarafından özel bir restoranda düzenlenen toplantıya AK Parti Amasya Milletvekilimiz Haluk İpek, Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanımız Bayram Öztürk, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti ilçe Başkanı Tekin Sobacı, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, İl Genel Meclis üyeleri, Kurum il ve ilçe müdürleri ile muhtarlar katıldı.

 

Belediye Başkanımız Bayram Öztürk yaptığı açılış konuşmasında

“Yaklaşık olarak dokuz ay önce ilçemizin sorunları ile alakalı neler yapılabilir imkanlar dahilinde hem ilçemizin hem köylerimizin sorunlarını değerlendirme fırsatı bulmuş idik bugün ise bu toplantının 2.sini yapıyoruz.

Hem milletvekilimize hem de bize soracağınız sorular olabilir. Bizler öz eleştiriye her zaman açığız, öz eleştirinin olduğu yerde doğrulara ulaşmak daha mümkündür. Yeter ki saygı çerçevesinde olsun.” dedi.

 

Ülkemizde var olan demokrasi sayesinde seçilenler bu hizmetleri üretebiliyorlar bunun için en çok sahip çıkacağımız şey demokrasimizdir diyen AK Parti Amasya Milletvekili İpek

“Demokrasimizdir ki bizleri bu coğrafyada on beş yıldır bu coğrafyanın belirleyici en güçlü ülkesi haline getirdi.

Demokrasimize on beş temmuz gecesi teamülden bir saldırı yapıldı.

Demokrasimize yapılan bu saldırı yoğurt dolu kaba mukavva bir kama batırılmasıdır.O mukavva kama bir müddet sonra eriyip yok olmaya mahkumdur dedik ve aynen dediğimiz gibi oldu.Millet bir araya geldi ve dedi ki bu ülkenin sahibi benim bu ülkede hiç kimsenin hesap kitap yapıp buraları karıştırmasına izin vermeyeceğiz. Tankla topla gelseniz bu ülkenin belirleyicisi olarak seçtiklerime sahip çıkacağız ülkenin problemlerini biz çözeceğiz diyerek ülkenin karışmasına izin vermedi.

Tüm dünyanın hayranlıkla izlediği bir destanı on beş Temmuzda bu milletimiz gerçekleştirdi ve demokrasisine sahip çıktı” dedi.

Toplantı  muhtarların köy ve mahallelerine yapılmasını istedikleri hizmetleri talep etmeleri ve  soru cevap bölümü ile sona erdi.

2273604

1420850 7876623 4785572 8146832
6866554 932891