İlçemize  ziyarete gelen Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle’den tam destek sözü.

İlçemize  ziyarete gelen Genel Başkan Danışmanı ,İl Başkanı Osman Faik Salman,Merzifon önceki Belediye Başkanı   Mehmet Kadri Aydınlı ve ekibi 21 Mayıs 2014 Çarşamba Kaymakam Engin Uysal’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakamlık  Uysal ; İlçe geneli  hakkında çalışmaları dile getirerek  Adliye Sarayı için tüm işlemlerin tamamlandığını  söyledi. Akif Gülle , “Taşova için  her türlü desteği vereceğiz yapılacak çalışmaların takipçisi olarak projelerin tamamlanması için  tam destek vereceğiz “dedi.

Belediye ziyaretinde  Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle’yi , Başkan  Bayram Öztürk ,giriş kapısında  karşıladı. Makam odasında  Belediye Başkanı Öztürk’e başarılar diledi.Konuşmasına  devam eden Gülle;”Taşova’nın yeni başkanı Bayram Öztürk  ile  projelere tam destek vereceğim.Bu dönem Taşova  hak ettiği hizmetleri alacak,Yeni hizmetlere imza atacağız” dedi.

Belediye Başkanı Öztürk ; “Genel  Başkan Danışmanımız Akif Gülle’nin yaptığı bu anlamlı ziyaret gücümüze güç kattı.2015  yılı başlarında başlayacak olan doğalgaz  çalışmalarında gösterdiği ilgiden dolayı ilçem adına teşekkür ediyorum.Altyapı çalışmalarımız  devam ediyor.Pazar yeri çalışmaları,Nihat Yıldırım Parkı ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.İlçe yönetimi ile biz bir ekip olarak sorunlarımızı çözmek için Başta  sayın Akif Beyin,İl Başkanım Osman Faik Salman beyin  desteklerine ihtiyacımız var.İlçemin hak ettiği hizmetleri  vereceğimize inanıyor.Tekrar hoş geldiniz diyorum. “dedi.

Belediye Başkanlık makamında vatandaşlarla bire bir ilgilenen Akif Gülle ve İl Başkanı Salman ve ekibi  daha sonra ilçeden ayrıldı.


IMG_0868IMG_0870IMG_0871IMG_0872IMG_0874IMG_0875IMG_0877IMG_0880IMG_0883