2503764

  Düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 30 Mart yerel seçimlerinden başarı ile çıkaran tüm partililere teşekkür etti. Belediye olarak yapılan çalışmalar değinen Öztür, altyapı çalışmaları nedeniyle görülen rahatsızlara dolayı sabır göstermelerini istedi,doğalgaz projesini kabul edildiği müjdesini verdi. 10 Ağustos seçimlerinin öneminin altını çizerek açıklayan Öztürk. ”Yerel seçimlerde yaptığımız çalışmaları katlayarak çalışacağız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurun başı olarak seçeceğiz “dedi.
        İl Başkanı Mehmet Ünek ; göreve yeni geldiklerini dile getirerek 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde birlik ve beraberlik çağrısı yaparak,Taşova teşkilatımızın ve başkanımızın çalışmalarını sonuna kadar destekleyeceklerini,Taşova’nın hak ettiği hizmetleri alması için çalışacaklarını söyledi
        Amasya Milletvekili Naci Bostancı; Bizler seçimlerde de söyledik her zaman birlikteyiz. İşte bu mübarek aylarda da sizlerle beraberiz. Allah’ın izniyle de hep beraber 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde de başarı ile çıkılacağını söyledi. Bostancı, AK Partinin 12 yıllık geçmişinin yeniliklerle dolu olduğunu yeni Türkiye’nin ilk kez Cumhurbaşkanını halkın seçeceğini dile getirerek;”AK Parti milletle halkı birleşirdi.Halkı siyasete kattı.halkın istediği yönde siyaset yaptığı için başarılı oldu.Şimdiye kadar AK Parti hizmet yapıtı,muhalefette bekleneni yaptı.12 yıldır milletine hizmet eden Başbakanımız yine sizlerin iradesi ile Cumhurun başkanı olacak.Cumhurbaşkanı olarak yetkili ve etkili olması için yasal değişikliler yapılacak.halkın seçtiği Cumhurbaşkanı orada Tuzluk gibi oturmayacak “dedi.
         Yemekten sonra bir süre daha sohbet edene Milletvekili Naci Bostancı ve il yönetimi ilçemizden ayrıldı.

 


9220423

4817228