pro2

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk ilçe protokolü, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve muhtarlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Özel bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Öztürk “Mübarek Ramazan ayı dostluğu, kardeşliği ve yediğiniz ekmeği paylaşmaktır. Bizler de Taşova Belediyesi olarak farklı kesimlerle bu sayede buluşacağız.

 

Göreve başlayalı henüz üç ay oldu süreç ve zaman çok hızlı akıp gidiyor. Bizler de Taşova’nın ihtiyaçları adına durmuyoruz. Aday olduğumuz dönemde açıkladığımız projelerimizi fiiliyata geçirmeye çalışıyoruz.

 

Şu an en büyük sıkıntı alt yapı çalışmaları nedeni ile ortaya çıkan görüntü ve halkımızın mağduriyeti. İlçemizde kırk yıl önce yapılan ve sıkıntılı olan alanında bir yerden başlanması gerekiyordu ve bu hizmette sona doğru yaklaşıyoruz ve Ramazan Bayramına kadar bitmiş olacak. Daha sonra ise bir dizi güzel çalışmalar olacak.

 

 

Doğal gaz ile ilgili yaptığımız çalışmalarda önümüzdeki birkaç gün içerisinde Enerji Bakanlığı ilçemize Doğal gaz döşenmesi talebini onaylayacak.

 

Ayrıca on beş kilometrelik alanda sathi asfalt denilen asfaltlama çalışması yapacağız ve amacımız bayrama kadar da bitirmek.

 

Taşova’nın geleceği güzel olacak. Taşova’nın hem ekonomik hem sosyal açıdan gelişmesi ilerlemesi için güzel hayallerimiz projelerimiz var. Bu düşüncelerimizi gerçekleştirmek için kamuoyu desteği gerekli.

 

Yeşilırmak nehri kenarı ile projemizde çizim aşamasına geliyoruz. Bizim için yönetimde katılımcılık çok önemli. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 pro