1657085

  Belediye Başkanı Bayram Öztürk   Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan ile birlikte Tekel ambarları  binalarında 3 yıldır faaliyet gösteren SERHAT Tekstili ziyaret etti.

  24 Aralık 2014 Çarşamba günü öğle sonrası Serhat Tekstili ziyaret  eden başkan Öztürk çalışanların sorunlarını dinledi.Öztürk çalışanları tebrik ederek;”Serhat Tekstilde çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunuyorsunuz.Çalışarak  ev ekonomisine katkınızdan dolayı annenizi,babanızı ve eşinizi mutlu ediyorsunuz.İnsanın çalışarak kazandığı para daha değerlidir ve kıymetlidir.İlçe merkezinden ve köylerden  gelen sizler  iş sahası sağlayan Serhat tekstil  iş verenlerine teşekkür ediyorum.Biz belediye olarak bu iş yerine desteğimizi sürdürecek ve  hep yanınızda olacağız.Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır.”dedi, Burada çalışıp da   köylerde oturanların  nüfus kayıtlarını ilçe merkezine almalarını istedi. Çalışma alanını gezen Başkan Öztürk tezgahlarda üretilen işler ile ilgili  incelemelerde bulundu,ütü servisinde ütü yaptı.

   Serhat Teksitil  işvereni Selami Tombul;”Belediye Başkanımız  Bayram Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan’ın iş yerimizi  ziyareti bileri ve çalışanlarımızı  mutlu etti. İşçilerimiz ile yaptığı konuşma çok verimli oldu.teşekkür ediyoruz.”dedi.