CIMG7377-1

Taşova Belediye Başkanımız Bayram ÖZTÜRK yıllar önce başarılı öğrenci olarak karne aldığı okulunda bu sefer belediye başkanı olarak karne dağıttı.

Ülke genelinde ve ilçemizde olduğu gibi 20/01/2017 Cuma günü, Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde de karne dağıtım töreni yapıldı.

Taşova Belediye Başkanımız Bayram Öztürk:

“Yıllar önce şu an sizin durduğunuz, karnelerinizi aldığınız yerde ben vardım. Allah’a şükürler olsun şu anda Belediye Başkanı olarak aranızdayım. Başarılı haberlerinizi okudukça, gördükçe, duydukça mutlu oluyorum. Belediyemizin elindeki imkanlarıyla okullarımıza, eğitimimize, öğrencilerimize katkımız, desteğimiz olmaktadır. Bu gün de size, Amasya Güreş Turnuvasında başarı gösteren değerli öğrencilerimize hediyelerimiz olacaktır. Her alanda başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ediyorum. Ben de bir eğitimciyim. Dolayısıyla sizlere küçük çaplı da olsa her zaman yardım ve desteğimiz devam edecektir. İyi tatiller, gençler. Allah’a emanet olun.” dedi.

Konuşmayı takiben Taşova Belediyesi Başkanımız Bayram Öztürk, Amasya Liseler Arası Güreş Müsabakası’nda başarı gösteren güreş takımındaki öğrencilere hediyelerini dağıttı.

Daha sonra Okul Müdürü Ali Öker, bütün öğrencileri temsilen üç öğrenciye karne, takdir-teşekkür ve onur belgelerini dağıttı.

İstiklâl Marşımızın okunmasından sonra öğrenciler, misafirlerle ve öğretmenleriyle vedalaşarak ayrıldılar.

CIMG7374
CIMG7368