img_1806

Kurban Bayramı’na Doğru

Belediye Başkanımız Bayram ÖZTÜRK, ilçe halkının rahat ve huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmesi için hazırlıkların devam ettiğini bildirdi.

Belediye Başkanımız Bayram ÖZTÜRK;

Kurban Bayramı tatili süresince Taşova Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği, Fen İşleri Müdürlüğü,Temizlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Amirliği, Otogar Amirliği ve diğer nöbetçi ekiplerin 24 saat görev başında olacaklarını söyledi.

Taşova Belediyesi Mezbahanesinin bayramın birinci gününden, üçüncü gününe kadar hizmet vereceğini anlatan Öztürk, “Kurban kesim alanlarımız belirlendi. Vatandaşlarımız, güzel, huzurlu, temiz rahat bir Kurban Bayramını geçirmesi için gerekli olan çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın bayramda sıkıntı yaşamaması için tüm ekiplerimiz görevleri başında olacak.” dedi.

Vatandaşların herhangi bir sıkıntı durumunda 153 veya 110 nolu telefonları arayabileceklerini vurgulayan Belediye Başkanımız Bayram ÖZTÜRK, “İlçemizde hizmet veren ekmek fırınları bayramın üçüncü gününden itibaren nöbetleşe hizmet verecek. Halkımızın bayram tatilini rahat, huzurlu ve sorunsuz geçirmesi için önlemlerimizi aldık.” dedi.