Taşova Belediyemiz tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçemizde göreve yeni başlayan ve emekli olan öğretmenler için buluşma programı gerçekleştirdi.
Belediye Başkanımız Bayram Öztürk, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nün öğretmenler, öğrenciler, ülkemiz ve dünyamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğretmenlik içimizdeki aslanları uyandırma sanatıdır ve biz o sanatkarlarız. Her öğretmen yetiştirdiği öğrenciler içerisinde o cevheri görüp, topluma kazandırmış oluyor. Taşova’da yaşayan, doğup büyüyen birisi olarak belediye başkanlığını ifa ediyorum. Benden genç arkadaşların ve öğretmen camiasının sorumluluğunu emekli olsam bile üzerimde hissedip, başarılı olmak zorundayım, diyorum. Bizden sonra da desinler ki “Bak eğitim camiasından geldi, ne güzel,başarılı bir belediye başkanlığı yaptı,eserler bıraktı dedirttirmek” diye konuştu.
Programda, Belediye Başkanımız Bayram Öztürk, çalınan türkülere eşlik etti. Sanatçı Orhan Türkoğlu ve Koray Konyar’ın eşssiz türkülerinin ardından son buldu.
Programa Taşova Kaymakamı Ahmet Gökcecik ve eşi Gülizar Gökcecik Hanımefendi, Belediye Başkanımız Bayram Öztürk ve eşi Kevser Öztürk Hamımefendi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer katıldı.
Katılan tüm eğitim camiasının değerli mensuplarına teşekkür ederiz.