Belediyemizin Eğitim Öğretim Camiasına Katkıları Devam Ediyor.

Belediye Başkanımız Bayram Öztürk, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve ilçemizde de kaymakamlığımızın yürüttüğü hediye tablet bilgisayar kampanyası için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Tümer’i ziyaret etti.

Teslim töreninde Belediye Başkanımız Bayram Öztürk;

“Belediye olarak göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizdeki eğitim camiası ile bir arada ve birlikte olmaya gayret ediyoruz. Sosyal sorumluluklarımızın gereği olarak okullarımızın, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim ortamlarına malzeme, materyal, kitap, kırtasiye, laboratuvar, spor alanları ve aletleri okul çevrelerinin düzenlenmesi gibi katkı ve desteklerimizle öğrencilerimizin kendilerini her yönden geliştirerek hayata hazırlanmalarına katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda salgınla birlikte zorunlu olarak ortaya çıkan uzaktan eğitime erişim güçlüğü çeken öğrencilerimize Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve ilçemizde de Kaymakamlığımızca yürütülen tablet bilgisayar kampanyasına bizlerde desteklemek üzere buradayız. Öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, aileleri ile birlikte sağlık ve başarı diliyoruz.” Dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Tümer’de bugün olduğu gibi geçmiş dönemlerde de Belediye olarak desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Bayram Öztürk’e eğitim camiası adına teşekkür ettiler.