MG_9243

Belediye Başkanımız sayın Bayram ÖZTÜRK’ün, göreve başladığı günden bu güne hashasiyet gösterdiği herkesle ve her kesimle buluşma geleneği, 25/01/2017 günü akşamında sanayi esnafı ile devam etti.

Akşam yemeğinde Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Esnaf Odası Başkanı, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı, Sanayi Kooperatifi Başkanı, Sanayi Mahallesi Muhtarı ve sanayi esnafının neredeyse tamamı hazır bulundu.

Belediyemizin şimdiye kadar ki çalışmalarının ve gelecekte yapılması planlanan çalışmalarının sunumu ve paylaşılmasının ardından belediye başkanımız sayın Bayram ÖZTÜRK “ sanayi esnafımızın sorunlarını biliyoruz, tüm esnaflarımızın olduğu gibi ilçemize önemli katmadeğeri olan sanayi esnafımızın da sorunlarına çözüm üretmeye, ilçemize ve kendilerine daha fazla katmadeğer üretmelerine vesile olacak, tüm halkımızın huzurlu, rahat içerisinde hayatlarını idame ettirecekleri projeler üretme gayretindeyiz. Geleceğin Taşova’sını inşa etmeye, şehrimizi imar etmeye talip olduk. Şehrimizi insanımıza layık bir şehir haline getirme gayretimiz eksilmeden artarak devam ediyor. Biz belediye olarak üzerimize düşeni yerine getirmeye çalışırken, esnafımızın da bu noktada üzerine düşeni yapması, taşın altına elini koyması, hizmet sunumunda ve teknolojik yenilik ve yenilenme gayreti içerisinde olması önem arz ediyor. Geleceğimizin inşallah bu günümüzden daha iyi ve parlak olacağına inancım sonsuzdur. Halkımıza ve esnafımıza da bu noktada sonsuz güvenimiz vardır. Gelecek nesillerimize gelişmiş, büyümüş, kalkınmış ve huzurlu bir Taşova bırakmak için el birliği ile çalışmaya, bu ve benzer istişari toplantılarımıza da önem vererek devam edeceğiz. Toplantımıza iştirak ederek Taşova’mızla ilgili görüşlerini, düşüncelerini, projelerini bizlerle paylaşan siz değerli katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Karşılıklı istişare, öneri, soru – cevap, dilek ve taleplerle devam eden toplantı, Taşova’mız için milat sayılabilecek düzeyde ve kalitede gerçekleşerek iyi dilekler ve temennilerle sona erdi.

sanayi-belediye-bulusmasi MG_9221 MG_9229 MG_9230 MG_9232 MG_9239 MG_9242 MG_9247