Doğalgaz

 

11 Haziran 2015 günü Yeşilırmak, Yemişen, Cumhuriyet ve Tepe mahallesinin bir bölümünde başlayan doğalgaz   çalışmalarında mutlu sona gelinerek ilçemize doğalgaz verildi.

25 Aralık 2015 Cuma günü saat 15.00’de Cumhuriyet mahallesi, Yakakent konutlarına doğalgaz verilmesi dolayısı ile bir tören düzenlendi.

Belediye Başkanımız Bayram ÖZTÜRK yaptığı konuşmada; ”Vaatlerimiz arasında büyük önem arz eden doğalgaz konusunu gerçekleştirdik. 2014 yılında yola çıkarken Taşova için yaptıkları analizlerin içerisinde doğalgaz çok önemliydi. Bir yıl önce onaylanan sürecin ardından bugün fiilen doğalgaz kullanımına başladık. Doğalgaz, modern hayatın vazgeçilmez bir unsurudur. Bu hizmetle Taşova bir üst lige atlamıştır. Bu hizmetin ilçemize getirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlçemize Hayırlı Olsun” dedi.

AKSA TAMDAŞ Bölge Müdürü Mustafa Karabacak ise konuşmasında; ”Bugün doğalgaz şebekesine gazı verdik, doğalgaz vatandaşımızın konforunu artıracak ve bütçesine de ekonomik katkı sağlayacaktır.” dedi.