8576298

3 Temmuz 2015 Cuma günü  kurum müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve mahalle muhtarları için düzenlediğimiz iftar programına; AK Parti Grup Başkan vekili Amasya milletvekili M. Naci Bostancı, Kaymakam Kudret Kurnaz, Garnizon Komutanı yüzbaşı Alper Soner Serin, AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, kurum  müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, merkez mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri , basın mensupları ve esnaflar katıldı.

Belediye Başkanımız Sn; Bayram ÖZTÜRK İftar programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Bayram Öztürk ; ”Hepimiz bütün kurumları, sivil toplum örgütleri ile devletin bize verdiği yetki ve kanunlar ile görev yapmaya çalışıyoruz. İlçemize ülkemizin farklı yerlerinden gelerek görev yapmış gelmiş geçmiş ve şu an görev yapan herkese teşekkür ediyorum. Bir yerin kalkınması için görev yapan idarecilerin görevlerini en iyi şekilde yapmaları gerekiyor. Ayrıca sivil toplum kuruluşları da vatandaşlara hizmetlerin sunulması için önemli kurumlardır. Bugün Taşova Belediyesi olarak hem resmi kurumlarımızı sivil toplum kuruluşlarını mahalle muhtarlarımızı ve esnaf büyüklerimizi bugün bir arada bir sofrada buluşturmak istedik. Bizler hep beraber Taşova’nın güzel geleceği için hep beraber çalışmak zorundayız.

Yerel basın bizim açımızdan önemli çünkü Taşova’da olan birçok gelişmeyi dünyaya iletmek açısından önemli. Basının öz eleştirileri veya eleştirileri önemli.

Dolayısı ile hepimiz bu gemide yer alan ve yaşayan insanlar olarak bu ana kadar yaptığınız hizmetleri artarak devam etmenizi bir Belediye Başkanı olarak istiyorum”dedi.