IMG_0878

Taşova’nın köyleri ile birlikte kalkınması, yatırım ve  istihdam alanları oluşturularak göçün durdurulması  için yapılacak çalışmaların değerlendirildiği,  buna yönelik hazırlıklara ışık tutacak, altyapısına yön verecek fikir ve düşüncelerin paylaşıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamı Emin KAYMAK, Belediye Başkanı Bayram ÖZTÜRK, İl Genel Meclisi Üyesi G.Hayati ÖZKAN, G.O.P. Ün.Ziraat Fakültesinden Doç.Dr. Hakan Mete DOĞAN, Yar.Doç.Dr. Ekrem BUHAN, Amasya Or.Böl.Müd. Emekli Sami BİLGİN, Bereket Enerji Şirket Tem. Yaşar ERDİNÇ, Tokat Or.İl. Müd. Or. Muh. Mem. Mehmet TURAN, DİMES San. ve Tic. A.Ş. Adına Zir.Yük.Müh. Mustafa ADINIR, Ziraat Od. Tem. Fazlı KURU, İlçe Tarım Müd. Ziraat Müh. Tanju KAPLAN ve öğleden sonraki bölümüne İş Adamı Fuat BURSALI’nın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, oldukça yararlı fikirler ve projeler ortaya atıldı.

İleriki tarihlerde kapsamlı olarak planlanacak bir sonraki toplantıya hazırlık niteliğindeki bu toplantının ilçemiz için önemi katılımcılar tarafından vurgulandı.

IMG_0876 IMG_0874 IMG_0872